RASPORED TRENINGA 2016/2017

 

Martina i Eva
OBAVIJEST ČLANOVIMA KLUBA I ONIMA KOJI TO ŽELE POSTATI:

UPISI NOVIH ČLANOVA U VRIJEME TRENINGA ILI DOGOVORA SA TRENEROM.

TRENINZI U DVORANI OD 05.09.2016. – PULA ,Trg 1. Istarske brigade 10/III kat.

PONEDJELJAK, SRIJEDA, PETAK
GRUPA 1:  JUDO VRTIĆ – JUDO ŠKOLA  18,00-19,10 sati
GRUPA 2: NAPREDNA GRUPA – 19,15 – 20,25 sati
GRUPA 3: NATJECATELJSKA GRUPA – 20,30 – 22,00 sata

UTORAK, ČETVRTAK
18,00 – 20,00 sati  JUDO KATA – vježbanje za pojas
20,30 – 21,30 sati  KONDICIJSKA PRIPREMA – REKREACIJA

SUBOTA:
10,00 -11,00 sati  KONDICIJSKA PRIPREMA – REKREACIJA
18,00-19,00 sati KONDICIJSKA PRIPREMA – REKREACIJA

ŽMINJ – dvorana osnovne škole od 06.09.2016.
UTORAK I ČETVRTAK od 17,00-18,25 sati

UPISI NOVIH ČLANOVA U VRIJEME TRENINGA ILI DOGOVORA SA TRENEROM.

HRBOKI – dvorana stare osnovne škole 
NAKON DOGOVORA SA TRENEROM satnica i vrijeme treninga
NAKNADNE KOREKCIJA  GRUPA I STANICA MOGUĆE.
TRENERI:
Anto PRGOMET, 6. DAN
Martina PRGOMET JOVANOVIĆ , 2. DAN
 

PRVENSTVO HRVATSKE U21 i U14

Manuel Peteh_phU21

 Manuel Peteh, 2. mjesto PH juniori

Dana 14.05.2016. godine u Zagrebu je održano prvenstvo Hrvatske  za juniore i juniorke U 21 i dječake i djevojčice U 14 . Na prvenstvu je nastupilo 46 klubova sa 394 natjecatelja . Naši natjecatelji postigli su slijedeće rezultate:

JUNIORI – U21:
-55 kg PETEH MANUEL 2. mjesto
-73 kg MARŠIĆ MATE – bez plasmana
-81 kg DRUŽETA NIKOLA  11. mjesto

DJEVOJČICE – U14: r. 2003-2004 godine
-52 kg KORENIĆ TEA 9.mjesto

DJEČACI – U14: rođeni 2003 i 2004 godine
-42 kg OCVIRK HUGO JURAJ – bez plasmana
-55 kg RUDELA BORNA 11. mjesto
-60 kg ROJNIĆ DAVID 9.mjesto
-60 kg RADOLOVIĆ FRAN – 11.mjesto

pulafit_phU14pulafit_phU21

 

jkpulafit_ippon

članovi judo kluba “Pulafit” u Rijeci

Dana 20.03.2016. godine u Rijeci je održano prvo kolo međužupanijske judo lige na kojoj je nastupilo 11 klubova sa 279 natjecatelja iz Istarske i Primorsko Goranske županije, naš klub nastupio je sa 31 natjecateljem koji su postigli  slijedeće pojedinačne rezultate:

GRUPA 1. DJEČACI rođeni 2007,2008,2009. godine
-24 kg RIMAC FILIP 3. mjesto
-24 kg AVDOVIĆ GHIRALDO DOMINIK 7. mjesto
-24 kg JARIĆ IRIAN 11. mjesto
-27 kg GRŽINIĆ ANDREJ 9. mjesto
-30 kg MILJEVIĆ DAVID 9. mjesto
-34 kg VUČERIĆ SVEN 7.mjesto
-38 kg DANKIĆ MIHAEL 11.mjesto
-46 kg ŠOSTAR VAZGEČ LEONE 1.mjesto

GRUPA 2.DJEVOJČICE rođene 2007,2008,2009. godine
-32 kg ZEC ANTEA 5. mjesto
-32 kg BIJAŽIĆ NOAH 5. mjesto
-32 kg ORBANIĆ NIKA 7. mjesto
+40 kg DROBAC LENA 3. mjesto

GRUPA 3. DJEČACI rođeni 2005-2006 godine
-30 kg MODRUŠAN MIHAEL 3.mjesto
-38 kg DANKIĆ MATIJA 3.mjesto
-38 kg VOLEJNIK DAVID 7. mjesto
-38 kg STARČIĆ KARLO 11. mjesto
-42 kg RADOLOVIĆ EDVARD 3. mjesto
-46 kg KLASAN PAVAO 5.mjesto
-50 kg MIŠIĆ MARTIN 2. mjesto
-50 kg ANTIĆ MANUEL 3. mjesto
-55 kg JARIĆ LENARD 2. mjesto
-55 kg DROBAC JOHAN 5. mjesto
+55 kg MATOŠEVIĆ FABIAN 1. mjesto
+55 kg BODUL MARKO 2. mjesto

GRUPA 4. DJEVOJČICE rođene 2005-2006 godine
-28 kg KUTIĆ ROMANA 3. mjesto

GRUPA 5. DJEČACI rođeni 2003-2004 godine
-38 kg OCVIRK HUGO JURAJ 7. mjesto
-42 kg BODUL LUKA 3. mjesto
-55 kg RUDELA BORNA 3. mjesto
-60 kg ROJNIĆ DAVID 2. mjesto
-60 kg RADOLOVIĆ FRAN 3. mjesto

GRUPA 6. DJEVOJČICE rođene 2003-2004 godine
-52 kg KORENIĆ TEA 1. mjesto

 
Stranica 1 od 7312345678910...203040506070...Zadnja »
© 2013 Judo Klub Pulafit