judoka

judo bacanje

OBAVIJEST ČLANOVIMA KLUBA I ONIMA KOJI TO ŽELE POSTATI:

UPISI NOVIH ČLANOVA U VRIJEME TRENINGA ILI DOGOVORA SA TRENEROM.

TRENINZI U DVORANI OD 02.09.2015. – PULA ,Trg 1. Istarske brigade 10/III kat.

PONEDJELJAK, SRIJEDA, PETAK
GRUPA 1: – JUDO VRTIĆ – JUDO ŠKOLA  18,00-19,10 sati
GRUPA 2: NAPREDNA GRUPA – 19,15 – 20,25 sati
GRUPA 3: NATJECATELJSKA GRUPA – 20,30 – 22,00 sata

UTORAK, ČETVRTAK, SUBOTA
18,30 – 20,30 sati  – JUDO KATA – vježbanje za pojas
20,30 – 21,30 sati  JUDO REKREACIJA – VJEŽBE SNAGE

SUBOTA:
09,00 -11,00 sati  JUDO REKREACIJA – VJEŽBE SNAGE
19,00-20,00 sati JUDO REKREACIJA – VJEŽBE SNAGE


ŽMINJ – dvorana osnovne škole od 08.09.2015.
UTORAK I ČETVRTAK od 17,00-18,25 sati

HRBOKI – dvorana stare osnovne škole od 08.09.2015.
UTORAK I ČETVRTAK od 19,00 – 20,30 sati
  UPISI NOVIH ČLANOVA U VRIJEME TRENINGA ILI
DOGOVORA SA TRENEROM.
TRENERI:
Anto PRGOMET, 6. DAN
Martina PRGOMET JOVANOVIĆ , 2. DAN
Share
 

judoplakat

PULA – TRG 1. ISTARSKE BRIGADE 1O./III KAT – pokraj autobusnog kolodvora
PONEDJELJAK , SRIJEDA, PETAK
18,00-19,10 –  judo škola- judo vrtić
19,15-20,25 – mlađa napredna grupa
20,30 – 22,00  starija napredna grupa
UTORAK, ČETVRTAK:
18,00-19,00 DOPUNSKI TRENINZI
19,00-20,30 – VJEŽBANJE TEHNIKA ZA POJAS – KATE
20,30 – 22,00 REKREACIJA

ŽMINJ / DVORANA OSNOVNE ŠKOLE /
UTORAK , ČETVRTAK
17,00-18,30  SVI UZRASTI

HRBOKI / STARA OSNOVNA ŠKOLA/
UTORAK I ČETVRTAK
19,00-20,30 SVI UZRASTI

Share
 

Dana 15. 12. 2012. godine u Labinu u organizaciji  judo kluba ” Ippon ” Labin održano je 9. po redu pojedinačno prvenstvo Istre u judu , te prvo prvenstvo osnovnih škola Istre.
Naši natjecatelji svukupno su osvojili 3. mjesto – ekipno , dok su pojedinačno osvojili slijedeće rezultate:

GRUPA 1. MLAĐI DJEČACI r. 2005,2004,2003 – NEWAZA
-23 kg LJUBIČIĆ LEON 1. mjesto
-23 kg MODRUŠAN MIHAEL 3. mjesto
-26 kg UŠIĆ DANIJEL 3. mjesto
-26 kg VUJICA ROBERT 5. mjesto
-26 kg BODUL LUKA 5. mjesto
-26 kg ZVEKIĆ SANJIN 7. mjesto
-30 kg JARIĆ LENARD 3.mjesto
-30 kg VELIČKOVIĆ LUIS 3. mjesto
-30 kg MATEJČIĆ IVAN 5. mjesto
-30 kg DANKIĆ MATIJA 5. mjesto
-30 RADOLOVIĆ EDVARD 7.mjesto
-30 kg DROBAC JOHAN 9.mjesto
-34 kg RUDELA BORNA 5. mjesto
-38 kg ZIDARIĆ DINO 2.mjesto
-38 kg RADOLOVIĆ FRAN 3. mjesto
-38 kg BODUL MARKO 7.mjesto
-42 kg VUJICA BORIS 2.mjesto
-42 kg MATOŠEVIĆ FABIAN 3.mjesto
-42 kg ROJNIĆ DAVID 3. mjesto
-42 kg KRAJINOVIĆ ILIJAN 5.mjesto
-42 kg MUJAKIĆ AMEL 7.mjesto
+46 kg PERUŠKO KARLO 3. mjesto

GRUPA 2. DJEČACI r. 2000,2001,2002 godine
-30 kg KUTIĆ VITO 3. mjesto
-42 kg PETEH MANUEL 3. mjesto
-46 kg MUHIĆ ELDIN 3. mjesto
-60 kg MRŠIĆ IVAN 3. mjesto
+60 kg KORENIĆ PATRIK 3. mjesto
+60 kg LUPETINA FRAN 3. mjesto
+60 kg MATOŠEVIĆ BARTOL 5. mjesto

GRUPA 3. MLAĐI KADETI r. 1998,1999,2000 godine
-42 kg PETEH MANUEL 2.mjesto
-42 kg GRGORINIĆ LUKA 3.mjesto
-5o kg MILIČEVIĆ ANTONIO 3.mjesto
-55 kg MARŠIĆ MATE 1.mjesto
-70 kg MATOŠEVIĆ BARTOL 3. mjesto
-70 kg LUPETINA FRAN 5.mjesto
-70 kg KORENIĆ PATRIK 7.mjesto

GRUPA 4. KADETI r. 1996, 1997,1998 godine
-55 kg MARŠIĆ MATE 2. mjesto
-55 kg MILIČEVIĆ ANTONIO 3. mjesto

GRUPA 5. JUNIORI/SENIORI r. 1997 i stariji
-60 kg BEČVARDI SAŠA 3. mjesto
-73 kg BOŽAC BERNARD 3.mjesto
-73 kg BEČVARDI NEVEN 3. mjesto
-90 kg ŠAJINA JOSIP STANKO 3. mjesto

GRUPA 6. MLAĐE DJEVOJČICE r. 2005,2004,2003 godine NEWAZA
-22 kg LJUBIČIĆ LARA 1. mjesto
-25 kg DUJMOVIĆ ANA 1. mjesto
-28 kg ZIDARIĆ MAJA 2. mjesto
-32 kg KORENIĆ TEA 2. mjesto

GRUPA 9. KADETKINJE r. 1996,1997,1998 godine
+63 kg ROJNIĆ ANDREA 1. mjesto
+63 kg BANKOVIĆ PETRA 3. mjesto

GRUPA 10. JUNIORKE/ SENIORKE r. 1997 i starije
-52 kg PRGOMET JOVANOVIĆ MARTINA 1. mjesto
-57 kg AVDOVIĆ SABINE 1. mjesto
-63 kg BURAZER JOSIPA 2. mjesto
-63 kg PRGOMET BUIĆ ANITA 3. mjesto
+63 kg MAZZANTI BLAŽENKA 1. mjesto
+63 kg ROJNIĆ ANDREA 2. mjesto
+63 kg BANKOVIĆ PETRA 3. mjesto

 

 

Share
 
Stranica 1 od 3123
© 2013 Judo Klub Pulafit