Dana 15. 12. 2012. godine u Labinu u organizaciji  judo kluba ” Ippon ” Labin održano je 9. po redu pojedinačno prvenstvo Istre u judu , te prvo prvenstvo osnovnih škola Istre.
Naši natjecatelji svukupno su osvojili 3. mjesto – ekipno , dok su pojedinačno osvojili slijedeće rezultate:

GRUPA 1. MLAĐI DJEČACI r. 2005,2004,2003 – NEWAZA
-23 kg LJUBIČIĆ LEON 1. mjesto
-23 kg MODRUŠAN MIHAEL 3. mjesto
-26 kg UŠIĆ DANIJEL 3. mjesto
-26 kg VUJICA ROBERT 5. mjesto
-26 kg BODUL LUKA 5. mjesto
-26 kg ZVEKIĆ SANJIN 7. mjesto
-30 kg JARIĆ LENARD 3.mjesto
-30 kg VELIČKOVIĆ LUIS 3. mjesto
-30 kg MATEJČIĆ IVAN 5. mjesto
-30 kg DANKIĆ MATIJA 5. mjesto
-30 RADOLOVIĆ EDVARD 7.mjesto
-30 kg DROBAC JOHAN 9.mjesto
-34 kg RUDELA BORNA 5. mjesto
-38 kg ZIDARIĆ DINO 2.mjesto
-38 kg RADOLOVIĆ FRAN 3. mjesto
-38 kg BODUL MARKO 7.mjesto
-42 kg VUJICA BORIS 2.mjesto
-42 kg MATOŠEVIĆ FABIAN 3.mjesto
-42 kg ROJNIĆ DAVID 3. mjesto
-42 kg KRAJINOVIĆ ILIJAN 5.mjesto
-42 kg MUJAKIĆ AMEL 7.mjesto
+46 kg PERUŠKO KARLO 3. mjesto

GRUPA 2. DJEČACI r. 2000,2001,2002 godine
-30 kg KUTIĆ VITO 3. mjesto
-42 kg PETEH MANUEL 3. mjesto
-46 kg MUHIĆ ELDIN 3. mjesto
-60 kg MRŠIĆ IVAN 3. mjesto
+60 kg KORENIĆ PATRIK 3. mjesto
+60 kg LUPETINA FRAN 3. mjesto
+60 kg MATOŠEVIĆ BARTOL 5. mjesto

GRUPA 3. MLAĐI KADETI r. 1998,1999,2000 godine
-42 kg PETEH MANUEL 2.mjesto
-42 kg GRGORINIĆ LUKA 3.mjesto
-5o kg MILIČEVIĆ ANTONIO 3.mjesto
-55 kg MARŠIĆ MATE 1.mjesto
-70 kg MATOŠEVIĆ BARTOL 3. mjesto
-70 kg LUPETINA FRAN 5.mjesto
-70 kg KORENIĆ PATRIK 7.mjesto

GRUPA 4. KADETI r. 1996, 1997,1998 godine
-55 kg MARŠIĆ MATE 2. mjesto
-55 kg MILIČEVIĆ ANTONIO 3. mjesto

GRUPA 5. JUNIORI/SENIORI r. 1997 i stariji
-60 kg BEČVARDI SAŠA 3. mjesto
-73 kg BOŽAC BERNARD 3.mjesto
-73 kg BEČVARDI NEVEN 3. mjesto
-90 kg ŠAJINA JOSIP STANKO 3. mjesto

GRUPA 6. MLAĐE DJEVOJČICE r. 2005,2004,2003 godine NEWAZA
-22 kg LJUBIČIĆ LARA 1. mjesto
-25 kg DUJMOVIĆ ANA 1. mjesto
-28 kg ZIDARIĆ MAJA 2. mjesto
-32 kg KORENIĆ TEA 2. mjesto

GRUPA 9. KADETKINJE r. 1996,1997,1998 godine
+63 kg ROJNIĆ ANDREA 1. mjesto
+63 kg BANKOVIĆ PETRA 3. mjesto

GRUPA 10. JUNIORKE/ SENIORKE r. 1997 i starije
-52 kg PRGOMET JOVANOVIĆ MARTINA 1. mjesto
-57 kg AVDOVIĆ SABINE 1. mjesto
-63 kg BURAZER JOSIPA 2. mjesto
-63 kg PRGOMET BUIĆ ANITA 3. mjesto
+63 kg MAZZANTI BLAŽENKA 1. mjesto
+63 kg ROJNIĆ ANDREA 2. mjesto
+63 kg BANKOVIĆ PETRA 3. mjesto

 

 

Share