judoplakat

PULA – TRG 1. ISTARSKE BRIGADE 1O./III KAT – pokraj autobusnog kolodvora
PONEDJELJAK , SRIJEDA, PETAK
18,00-19,10 –  judo škola- judo vrtić
19,15-20,25 – mlađa napredna grupa
20,30 – 22,00  starija napredna grupa
UTORAK, ČETVRTAK:
18,00-19,00 DOPUNSKI TRENINZI
19,00-20,30 – VJEŽBANJE TEHNIKA ZA POJAS – KATE
20,30 – 22,00 REKREACIJA

ŽMINJ / DVORANA OSNOVNE ŠKOLE /
UTORAK , ČETVRTAK
17,00-18,30  SVI UZRASTI

HRBOKI / STARA OSNOVNA ŠKOLA/
UTORAK I ČETVRTAK
19,00-20,30 SVI UZRASTI

Share
 

bozicni turnir 2012

Najmlađi članovi jk Pulafit – Božićni turnir ” Sharky 2012 “

Judo klub „ Pulafit“ Pula  tradicionalno po završetku  judo škole i polaganja za učeničke pojaseve  završava kalendarsku godinu , za najmlađe organizira Božićni judo turnir . U nazočnosti roditelja  i članova kluba na turniru je nastupilo 46  najmlađih članova kluba , a koji su nakon savladanih tehnika i prikazanih borbi osvojili svoje prve  medalje. Nakon podjela medalja organiziran je domjenak uz pomoć roditelja , posebice vrijednih mama koje su se izuzetno potrudile i napravile super ugođaj, kojima se iskreno zahvaljujemo.

REZULTATI:

GRUPA 1. -18 KG
JAKOVLJEVIĆ GABRIJEL 1.MJESTO
KRAMAR TEO 2.MJESTO
PLETIKOS  PAOLA 3. MJESTO
AVDOVIĆ GIRALDO DOMINIK 3. MJESTO
 
GRUPA 2. -21 KG
DUJMOVIĆ ANA 1.MJESTO
LJUBIČIĆ LARA 2.MJESTO
BURAZEROVIĆ NIKA 3.MJESTO
KUTIĆ ROMANA 3.MJESTO
 
GRUPA 3.-23 KG
BLAŽINA DAMIAN 1.MJESTO
KRAJINOVIĆ PETAR 2.MJESTO
DANKIĆ MIHAEL 3.MJESTO
BRENKO MATEJ 3.MJESTO
 
GRUPA 4.-25 KG
KORENIĆ TEA 1 MJESTO
BURAZEROVIĆ BARBARA 2.MJESTO
RADONIĆ  ALENA 3.MJESTO
ZIDARIĆ MAJA 3.MJESTO
 
GRUPA 5.-28 KG
ŠOSTAR VAZGEČ LEONE 1.MJESTO
BARIŠA DAVID 2.MJESTO
KALČIĆ DAVID 3.MJESTO
 
GRUPA 6. -30 KG
JARIĆ LENARD 1.MJESTO
LJUBIČIĆ LEON 2.MJESTO
MODRUŠAN MIHAEL 3.MJESTO
BARIŠA ERIK 3.MJESTO

GRUPA 7.-32 KG
VELIČKOVIĆ LUIS 1.MJESTO
KUTIĆ VITO 2.MJESTO
BODUL LUKA 3.MJESTO
DROBAC JOHAN 3.MJESTO
 
GRUPA 8.-34 KG
LAZARIĆ MASIMO 1.MJESTO
ZVEKIĆ SANJIN 2.MJESTO
STARČIĆ KARLO 3.MJESTO
BANOVIĆ VITO 3.MJESTO
 
GRUPA 9.-36 KG
RADOLOVIĆ EDVARD 1.MJESTO
VUJICA ROBERT 2.MJESTO
LAZARIĆ DAVID 3.MJESTO
 
GRUPA 10.-38 KG
UŠIĆ DANIJEL 1.MJESTO
MATEJČIĆ IVAN 2.MJESTO
KOLUDROVIĆ NOEL 3. MJESTO
MEDAKOVIĆ IVANO 3.MJESTO
 
GRUPA 11. -40 KG
RUDELA BORNA 1.MJESTO
PERUŠKO KARLO 2.MJESTO
KRAJINOVIĆ ILIJAN 3,MJESTO
BODUL MARKO 3. MJESTO
 
GRUPA 12. +40 KG
ZIDARIĆ DINO 1.MJESTO
MUJAKIĆ AMEL 2.MJESTO
GALIĆ MATIJA 3.MJESTO
MATOŠEVIĆ FABIAN 3.MJESTO

Domjenak

Nakon teških borbi i osvojenih medalja drugi dio natjecanja uz  blagdanski stol i kolače.

Share
 

VRŠI SE UPIS NOVIH ČLANOVA u judo školu i judo vrtić UTORAK i ČETVRTAK od 18,00 sati .

POČETAK TRENINGA U DVORANI – PULA
03.09.2012. ( ponedjeljak ) prema satnici pojedinih grupa.
Treninzi se i dalje održavaju u dvorani Pula – Trg 1. Istarske brigade 10 /II ( iznad Italuniona ) prema slijedećem rasporedu:

PONEDJELJAK , SRIJEDA i PETAK :
19,15 – 20,25 sati grupa 2 – trener Anto Prgomet, 6. DAN – NAPREDNA GRUPA
20,30 – 21,50 sati grupa 3 – trener Anto Prgomet, 6. DAN – NATJECATELJSKA GRUPA

UTORAK i ČETVRTAK :
18,00 – 19,15  sati JUDO VRTIĆ i JUDO ŠKOLA  – trenerica Sabine Avdović, 2. DAN
19,15 – 21,00 sat JUDO KATE i vježbanje tehnika za pojaseve

Individualni treninzi, i dopunski treninzi i teretana – prema posebnom dogovoru sa trenerom ( jutarnji trening ).

TRENINZI SEKCIJA BARBAN – ” stara osnovna škola HRBOKI ”
Trener Anto Prgomet, 6. DAN i Martina Prgomet Jovanović 2. DAN
POČETAK TRENINGA 04.09. 2012. godine
UTORAK i ČETVRTAK od 19,00 – 20,30 sati. – sve grupe i upisi novih članova.
SUBOTA – jutarnji trening prema dogovoru

TRENINZI SEKCIJA ŽMINJ – ” sportska dvorana osnovne škole “
Trener Anto Prgomet, 6. DAN i Martina Prgomet Jovanović 2. DAN
POČETAK TRENINGA 04.09.2012. GODINE
UTORAK i ČETVRTAK od 17,00- 18,25 sati – sve grupe i upisi novih članova.

Share
 
© 2013 Judo Klub Pulafit