VRŠI SE UPIS NOVIH ČLANOVA u judo školu i judo vrtić UTORAK i ČETVRTAK od 18,00 sati .

POČETAK TRENINGA U DVORANI – PULA
03.09.2012. ( ponedjeljak ) prema satnici pojedinih grupa.
Treninzi se i dalje održavaju u dvorani Pula – Trg 1. Istarske brigade 10 /II ( iznad Italuniona ) prema slijedećem rasporedu:

PONEDJELJAK , SRIJEDA i PETAK :
19,15 – 20,25 sati grupa 2 – trener Anto Prgomet, 6. DAN – NAPREDNA GRUPA
20,30 – 21,50 sati grupa 3 – trener Anto Prgomet, 6. DAN – NATJECATELJSKA GRUPA

UTORAK i ČETVRTAK :
18,00 – 19,15  sati JUDO VRTIĆ i JUDO ŠKOLA  – trenerica Sabine Avdović, 2. DAN
19,15 – 21,00 sat JUDO KATE i vježbanje tehnika za pojaseve

Individualni treninzi, i dopunski treninzi i teretana – prema posebnom dogovoru sa trenerom ( jutarnji trening ).

TRENINZI SEKCIJA BARBAN – ” stara osnovna škola HRBOKI ”
Trener Anto Prgomet, 6. DAN i Martina Prgomet Jovanović 2. DAN
POČETAK TRENINGA 04.09. 2012. godine
UTORAK i ČETVRTAK od 19,00 – 20,30 sati. – sve grupe i upisi novih članova.
SUBOTA – jutarnji trening prema dogovoru

TRENINZI SEKCIJA ŽMINJ – ” sportska dvorana osnovne škole “
Trener Anto Prgomet, 6. DAN i Martina Prgomet Jovanović 2. DAN
POČETAK TRENINGA 04.09.2012. GODINE
UTORAK i ČETVRTAK od 17,00- 18,25 sati – sve grupe i upisi novih članova.

Share
 

Dana 11. 12. 2011. godine u Puli održano je pojedinačno prvenstvo Istre za sve uzraste na natjecanju je nastupilo 257 natjecatelja. iz 5 istarskih klubova , ekipno smo postigli sveukupno 2. mjesto , a naši su postigli slijedeće rezultate:

GRUPA 1. MLAĐI DJEČACI r. 2002,2003,2004. godine NE WAZA
-23 kg LJUBIČIĆ LEON 2. mjesto
-23 kg DANKIĆ MATIJA 3.mjesto
-23 kg JARIĆ LENARD 5. mjesto
-23 kg ŠKREBLIN BOROVČAK KRISTIJAN 5. mjesto
-23 kg KOŠETO BENJAMIN 7. mjesto
-23 kg VUJICA ROBERT 7. mjesto
-26 kg DROBAC JOHAN 7.mjesto
-26 kg BODUL LUKA 7. mjesto
-26 kg ŽUFIĆ JAKOV 9. mjesto
-26 kg KUTIĆ VITO 9.mjesto
-30 kg RAKITOVAC PATRIK 7.mjesto
-30 kg RUDELA BORNA 7. mjesto
-30 kg UČKAR DIEGO 9. mjesto
-34 kg NOVAK MATEJ 7. mjesto
-34 kg VUJICA BORIS 9.mjesto
-34 kg BODUL MARKO 9 .mjesto
-38 kg RADOLOVIĆ FRAN 5. mjesto
-38 kg MUHIĆ ELDIN 1. mjesto
-38 kg KRAJINOVIĆ ILIJAN 9.mjesto
+46 kg MRŠIĆ IVAN 1. mjesto

GRUPA 2. DJEČACI r. 1999,2000,2001 godine
-34 kg PETEH MANUEL 1. mjesto
-38 kg GRGORINIĆ LUKA 3. mjesto
-38 kg MAROVIĆ PATRIK  5.mjesto
-38 kg MIRKOVIĆ ERIK 5. mjesto
-46 kg MILIČEVIĆ ANTONIO 1. mjesto
-46 kg MARŠIĆ MATE 2. mjesto
-60 kg MATOŠEVIĆ BARTOL 2. mjesto
-60 kg KORENIĆ PATRIK 3. mjesto
-60 kg LUPETINA FRAN 3. mjesto
+60 kg DUBROJA LEON 2. mjesto

GRUPA 3. MLAĐI KADETI r. 1999,1998, 1997 godine
-38 kg GRGORINIĆ LUKA 2. mjesto
-46 kg MARŠIĆ MATE 3. mjesto
-46 kg MILIČEVIĆ ANTONIO 3. mjesto
-50 kg MAREVIĆ DENI 3. mjesto
-70 kg DUBROJA LEON 3. mjesto
-70 kg JUKOPILA STEFANO 3. mjesto

GRUPA 4. KADETI r. 1997,1996, 1995 godine
-55 kg MAREVIĆ DENI 3. mjesto
-60 kg DRUŽETA NIKOLA 3. mjesto
-60 kg ŠUGAR JAKOV  5. mjesto
-73 kg VULIĆ VALENTIN 5. mjesto
-73 kg JUKOPILA STEFANO 5. mjesto
-73 kg BOŽAC BERNARD 7.mjesto
-81 kg MACAN LUKA 3. mjesto
+81 kg VITASOVIĆ  TONI 2. mjesto
+81 kg MRAVIČIĆ PATRIK 3. mjesto

GRUPA 5. JUNIORI/SENIORI r. 1996 i stariji
-60 kg ŠUGAR JAKOV 2. mjesto
-60 kg DRUŽETA NIKOLA 3. mjesto
-66 kg VULIĆ VALENTIN 3. mjesto
-66 kg BOŽAC BERNARD 5. mjesto
-66 kg BEČVARDI SAŠA 5. mjesto
-81 kg MACAN LUKA 7. mjesto
-90 kg ŠAJINA JOSIP STANKO 1. mjesto
-90 kg VITASOVIĆ TONI 2. mjesto
+100 kg MRAVIČIĆ PATRIK 3. mjesto

GRUPA 6. MLAĐE DJEVOJČICE r. 2002, 2003, 2004 godine
-22 kg ZIDARIĆ MAJA 3. mjesto
-22 kg BURAZEROVIĆ  NIKA 3. mjesto
-25 kg RABAK NIKA 1. mjesto
-25 kg BOŽIĆ PATRICIJA 2. mjesto
-28 kg MODRUŠAN NIKOL 2 mjesto

GRUPA 7. STARIJE DJEVOJČICE r. 1999,2000,2001 godine
-32 kg  PERIĆ VALENTINA 1. mjesto
-38 kg BOŽIĆ DOROTEA 2. mjesto
+50 kg KOVAČEVIĆ DRAGANA 3. mjesto
+50 kg KALČIĆ NIKOLINA 5. mjesto

GRUPA 8. MLAĐE KADETKINJE r. 1999, 1998, 1997 godine
-48 kg PERIĆ VALENTINA 3. mjesto
-48 kg ŽUDIH ANIKA 3. mjesto
-52 kg DMINIĆ MARTINA 2. mjesto
-63 kg PRUSIĆ LUCIJA 2. mjesto
-63 kg KRNJUS KATARINA 3. mjesto
+63 kg ROJNIĆ ANDREJA 1. mjesto
+63 kg FRANJUL LEONA 3. mjesto

GRUPA 9. KADETKINJE r. 1997,1996, 1995 godine
-52 kg ŽUDIH ANIKA 3. mjesto
-52 kg DMINIĆ MARTINA 3. mjesto
-57 kg KOSTEŠIĆ ROBIN 2. mjesto
-63 kg KRNJUS KATARINA 2. mjesto
+63 kg ROJNIĆ ANDREJA 1. mjesto
+63 kg BANKOVIĆ PETRA 3. mjesto

GRUPA 10. JUNIORKE / SENIORKE r. 1996 i starije
-52 kg PRGOMET JOVANOVIĆ MARTINA 1. mjesto
-57 kg AVDOVIĆ SABINE 1.mjesto
-57 kg KOSTEŠIĆ ROBIN 2. mjesto
-57 KG PILJAN NIKA 3. mjesto
-63 kg BANKOVIĆ PETRA 1. mjesto
+63 kg MAZZANTI BLAŽENKA 1. mjesto
+63 kg MARETIĆ JASNA 3. mjesto

Share
 

VRŠI SE UPIS NOVIH ČLANOVA u judo školu i judo vrtić ponedjeljak , srijeda i petak  od 18,00 sati .

POČETAK TRENINGA U DVORANI – PULA
05.09.2011. ( ponedjeljak ) prema satnici pojedinih grupa.
Treninzi se i dalje održavaju u dvorani Pula – Trg 1. Istarske brigade 10 /II ( iznad Italuniona ) prema slijedećem rasporedu:

PONEDJELJAK , SRIJEDA i PETAK :
18,00 – 19,10 sati grupa 2 – trenerica Sabine Avdović, 2. DAN
19,15 – 20,25 sati grupa 3 – trener Anto Prgomet, 6. DAN
20,30 – 21,50 sati grupa 4 – trener Anto Prgomet, 6. DAN

UTORAK i ČETVRTAK :
19,00 – 20,10 sati JUDO VRTIĆ – trening i upis novih članova
20,15 – 21,45 sati JUDO KATE i vježbanje tehnika za pojaseve

Individualni treninzi, i dopunski treninzi i teretana – prema posebnom dogovoru sa trenerom ( jutarnji trening ).

SUBOTA i NEDJELJA – natjecanja. Spisak po grupama bit će dostavljen trenerima.

TRENINZI SEKCIJA BARBAN – ” stara osnovna škola”

Trener Anto Prgomet, 6. DAN i Martina Prgomet Jovanović 2. DAN

POČETAK TRENINGA 06.09. 2011. godine
UTORAK i ČETVRTAK od 19,00 – 20,45 sati. – sve grupe i upisi novih članova.
SUBOTA – jutarnji trening prema dogovoru

TRENINZI SEKCIJA ŽMINJ – ” sportska dvorana osnovne škole “

 Trener Anto Prgomet, 6. DAN i Martina Prgomet Jovanović 2. DAN

POČETAK  TRENINGA 06.09.2011. GODINE
UTORAK i ČETVRTAK  od 17,00- 18,25 sati – sve grupe i upisi novih članova.

Share
 
© 2013 Judo Klub Pulafit