VRŠI SE UPIS NOVIH ČLANOVA u judo školu i judo vrtić svaki dan od 18,00 sati .

POČETAK TRENINGA U DVORANI – PULA

10.01.2011. ( ponedjeljak )  prema satnici pojedinih grupa.

Treninzi se i dalje održavaju  u dvorani  Pula – Trg 1. Istarske brigade 10 /II ( iznad Italuniona ) prema slijedećem rasporedu:

                         PONEDJELJAK , SRIJEDA i PETAK :
                         18,00 – 19,10 sati  grupa 2 –  trenerica Sabine Avdović, 1. DAN
                         19,15 – 20,25 sati grupa 3 – trener Anto Prgomet, 6. DAN
                         20,30 – 21,50 sati grupa 4 – trener Anto Prgomet, 6. DAN

          UTORAK i ČETVRTAK  :
                       18,00 – 19,00 sati JUDO VRTIĆ – upis novih članova 
                       19,05 – 20,45 sati  JUDO KATE  i  vježbanje tehnika za pojaseve
                      21,00 – 21,55 sati  JUDO AEROBIK – trener Martina Prgomet Jovanović

Individualni treninzi, i dopunski treninzi i teretana – prema posebnom dogovoru sa trenerom  ( jutarnji trening ).

SUBOTA i NEDJELJA – natjecanja.  Spisak po grupama  bit će dostavljen trenerima.

 

TRENINZI SEKCIJA BARBAN –  ” stara osnovna škola” – Trener Anto Prgomet, 6. DAN

POČETAK TRENINGA 11.01. 2011. godine

UTORAK I ČETVRTAK  od 19,00 – 21,00 sati. – sve grupe i upisi novih članova. 

SUBOTA – jutarnji trening prema dogovoru

 

TRENINZI SEKCIJA ŽMINJ – ” sportska dvorana osnovne škole “ Trener Anto Prgomet, 6. DAN

POČETAK TRENINGA 10.01.2011. GODINE

PONEDJELJAK, SRIJEDA i PETAK   od 17,00- 18,30 sati – sve grupe i upisi novih članova.

Share
 

Dana 22. 12. 2010. godine u prostorijama kluba održan je klupski turnir gdje su najmlađi uz nazočnost roditelja pokazali što su naučili u  judo školi i judo vrtiću. Nakon natjecanja podijeljene su medalje , a potom smo svi završili na domjenku. Hvala mama za odlične napravljene kolače . Žao nam je što neki koji su trebali nastupiti nisu bili zbog bolesti, ali bit će drugi put.

NASTUPILI SU:

  1. BODUL LUKA
  2. BODUL MARKO
  3. BILIĆ ANTHONY
  4. DANKIĆ MATIJA
  5. DOŠEN BROSKVAR NIKOL
  6. DROBAC JOHAN
  7. JANJUŠIĆ VEDRAN
  8. JARIĆ LENARD
  9. KORENIĆ TEA
  10. KOVAČEVIĆ DAVID
  11. KRAJINOVIĆ ILIJAN
  12. KUTIĆ VITO
  13. LUKIĆ FILIP
  14. LUKIĆ IVAN
  15. LJUBIČIĆ LARA
  16.  LJUBIČIĆ LEON
  17. MANOJLOVIĆ MIHAEL ANDRIJA
  18. MARKOVIĆ DANIJEL
  19. MAROVIĆ PATRIK
  20. MARTAN NIKO
  21. MARTINOVIĆ ILAN
  22. MARTINOVIĆ ISABELLA
  23. MATOŠEVIĆ FABIAN
  24. MODRUŠAN MIHAEL
  25. MUHIĆ ELDIN
  26. GIOVANINNI GABRIEL
  27. RADOLA IVAN ARMANDO
  28. RADOLA DARIAN BOŽO
  29. REKANOVIĆ DINO
  30. RABAK NIKA
  31. ŠKREBLIN BOROVČAK KRISTIAN
  32. ŠKREBLIN BOROVČAK LEONARD
  33. ŠPIRANEC FILIP
  34. TERLEVIĆ DINO
  35. VELIČKOVIĆ LUIS
  36.  VUČINIĆ HANA
  37. VUJICA BORIS
  38. VUJICA ROBERT
  39. ZIDARIĆ DINO
  40. ZOVKO ANTONI
Share
 

Pojedinačno prvenstvo Istre 2010.

Dana 12.12.2010. u Rovinju je održano pojedinačno prvenstvo Istre u judu za 2010. godinu. Nastupili smo sa 36 natjecatelja koji su postigli slijedeće rezultate:
GRUPA 1. MLAĐI DJEČACI r. 2003,2002,2001 godine – NE WAZA
-26 kg RUDELA BORNA 5. mjesto
-30 kg ZOVKO ANTONI 3. mjesto
-30 kg ŠKIBOLA LOVRO 5.mjesto
-34 kg MUHIĆ ELDIN 5. mjesto
-34 kg VUJICA BORIS 5. mjesto
-46 kg MRŠIĆ IVAN 1. mjesto
+46 kg PAVLIĆ FILIP 2. mjesto

GRUPA 2. STARIJI DJEČACI r. 2000,1999.1998 godine
-34 kg LICUL IVAN 2. mjesto
-34 kg LUKIĆ IVAN 3. mjesto
-38 kg MARŠIĆ MATE 1. mjesto
-42 kg ŠAINA GABRIEL 3. mjesto
-42 kg STARČEVIĆ PETAR 5.mjesto
-42 kg HEKIĆ MATEJ 5. mjesto
-50 kg MATOŠEVIĆ BARTOL 3. mjesto
-50 kg KORENIĆ PATRIK 5. mjesto
-55 kg LUPETINA FRAN 2. mjesto
+60 kg PAVLIĆ ALEX 3. mjesto

GRUPA 3. MLAĐI KADETI r. 1996,1997,1998 godine
-50 kg DRUŽETA NIKOLA 5. mjesto
-55 kg MAREVIĆ ALEN 3. mjesto
+81 kg PAVLIĆ IVAN 2. mjesto

GRUPA 4. KADETI r. 1994,1995,1996 godine
-55 kg MAROVIĆ ALEN 5. mjesto
-81 kg ŠAJINA JOSIP STANKO 3. mjesto
+100 kg MRAVIČIĆ PATRIK 3. mjesto

GRUPA 5. JUNIORI / SENIORI r. 1995 godine i stariji
-81 kg ŠAJINA JOSIP STANKO 3. mjesto
+100 kg MRAVIČIĆ PATRIK 3. mjesto

GRUPA 6. MLAĐE DJEVOJČICE r. 2003,2002,2001 godine – NE WAZA
-22 kg KORENIĆ TEA 1. mjesto
-22 kg RABAK NIKA 2. mjesto
-25 kg PRUSIĆ TIHANA 1. mjesto
-30 kg DOŠEN BROSKVAR NIKOL 3. mjesto

GRUPA 7. STARIJE DJEVOJČICE r. 2000,1999,1998 godine
-44 kg KELAVA DRAŽENA 3. mjesto
-50 kg KRESINA MARTINA 3. mjesto
+50 kg PRUSIĆ LUCIJA 2. mjesto
+50 kg KOVAČEVIĆ DRAGANA 3. mjesto
+50 kg KALČIĆ NIKOLINA 3. mjesto

GRUPA 8. MLAĐE KADETKINJE r. 1996, 1997, 1998 godine
-48 kg DMINIĆ MARTINA 1. mjesto
-52 kg KRESINA MARTINA 3. mjesto
-52 kg PRUSIĆ LUCIJA 5. mjesto
+63 kg ROJNIĆ ANDREJA 1. mjesto

GRUPA 9. KADETKINJE r. 1994,1995,1996 godine
-57 kg KOSTEŠIĆ ROBIN 1. mjesto

GRUPA 10. JUNIORKE / SENIORKE r. 1995 godine i starije
– 52 kg PRGOMET MARTINA 1. mjesto
– 57 kg KOSTEŠIĆ ROBIN 2. mjesto
– 63 kg PRGOMET ANITA 2. mjesto
+63 kg MAZZANTI BLAŽENKA 1. mjesto
+63 kg MARETIĆ JASNA 3. mjesto

Share
 
Stranica 30 od 76« Prva...1020...26272829303132333435...506070...Zadnja »
© 2013 Judo Klub Pulafit