Pojedinačno prvenstvo Istre 2010.

Dana 12.12.2010. u Rovinju je održano pojedinačno prvenstvo Istre u judu za 2010. godinu. Nastupili smo sa 36 natjecatelja koji su postigli slijedeće rezultate:
GRUPA 1. MLAĐI DJEČACI r. 2003,2002,2001 godine – NE WAZA
-26 kg RUDELA BORNA 5. mjesto
-30 kg ZOVKO ANTONI 3. mjesto
-30 kg ŠKIBOLA LOVRO 5.mjesto
-34 kg MUHIĆ ELDIN 5. mjesto
-34 kg VUJICA BORIS 5. mjesto
-46 kg MRŠIĆ IVAN 1. mjesto
+46 kg PAVLIĆ FILIP 2. mjesto

GRUPA 2. STARIJI DJEČACI r. 2000,1999.1998 godine
-34 kg LICUL IVAN 2. mjesto
-34 kg LUKIĆ IVAN 3. mjesto
-38 kg MARŠIĆ MATE 1. mjesto
-42 kg ŠAINA GABRIEL 3. mjesto
-42 kg STARČEVIĆ PETAR 5.mjesto
-42 kg HEKIĆ MATEJ 5. mjesto
-50 kg MATOŠEVIĆ BARTOL 3. mjesto
-50 kg KORENIĆ PATRIK 5. mjesto
-55 kg LUPETINA FRAN 2. mjesto
+60 kg PAVLIĆ ALEX 3. mjesto

GRUPA 3. MLAĐI KADETI r. 1996,1997,1998 godine
-50 kg DRUŽETA NIKOLA 5. mjesto
-55 kg MAREVIĆ ALEN 3. mjesto
+81 kg PAVLIĆ IVAN 2. mjesto

GRUPA 4. KADETI r. 1994,1995,1996 godine
-55 kg MAROVIĆ ALEN 5. mjesto
-81 kg ŠAJINA JOSIP STANKO 3. mjesto
+100 kg MRAVIČIĆ PATRIK 3. mjesto

GRUPA 5. JUNIORI / SENIORI r. 1995 godine i stariji
-81 kg ŠAJINA JOSIP STANKO 3. mjesto
+100 kg MRAVIČIĆ PATRIK 3. mjesto

GRUPA 6. MLAĐE DJEVOJČICE r. 2003,2002,2001 godine – NE WAZA
-22 kg KORENIĆ TEA 1. mjesto
-22 kg RABAK NIKA 2. mjesto
-25 kg PRUSIĆ TIHANA 1. mjesto
-30 kg DOŠEN BROSKVAR NIKOL 3. mjesto

GRUPA 7. STARIJE DJEVOJČICE r. 2000,1999,1998 godine
-44 kg KELAVA DRAŽENA 3. mjesto
-50 kg KRESINA MARTINA 3. mjesto
+50 kg PRUSIĆ LUCIJA 2. mjesto
+50 kg KOVAČEVIĆ DRAGANA 3. mjesto
+50 kg KALČIĆ NIKOLINA 3. mjesto

GRUPA 8. MLAĐE KADETKINJE r. 1996, 1997, 1998 godine
-48 kg DMINIĆ MARTINA 1. mjesto
-52 kg KRESINA MARTINA 3. mjesto
-52 kg PRUSIĆ LUCIJA 5. mjesto
+63 kg ROJNIĆ ANDREJA 1. mjesto

GRUPA 9. KADETKINJE r. 1994,1995,1996 godine
-57 kg KOSTEŠIĆ ROBIN 1. mjesto

GRUPA 10. JUNIORKE / SENIORKE r. 1995 godine i starije
– 52 kg PRGOMET MARTINA 1. mjesto
– 57 kg KOSTEŠIĆ ROBIN 2. mjesto
– 63 kg PRGOMET ANITA 2. mjesto
+63 kg MAZZANTI BLAŽENKA 1. mjesto
+63 kg MARETIĆ JASNA 3. mjesto

Share
 

 

ekipa judo kluba ” Pulafit ” Pula koja je nastupila na završnom ” IPPON 2010″ Pula

Dana 06.12. 2010. godine u Puli je održano zadnje kolo međužupanijske judo lige ( Istarsko – Primorsko goranska regija) “IPPON 2010” na natejecanju smo nastupili sa 26 natjecatelja koji su postigli slijedeće rezultate:

GRUPA 1. DJEČACI i DJEVOJČICE r. 2003. i 2002 godine – NE WAZA
-22 kg RABAK NIKA 3. mjesto
-22 kg VELIČKOVIĆ LUIS 3. mjesto
-25 kg KORENIĆ TEA 3. mjesto
-25 kg KUTIĆ VITO 5. mjesto
-25 kg  RUDELA BORNA 7. mjesto
-28 kg ŠKIBOLA LOVRO 3. mjesto
-28 kg ZOVKO ANTONI 3. mjesto
-32 kg DOŠEN BROSKVAR NIKOL 7. mjesto
-32 kg NOVAK MATEJ 7. mjesto
-36 kg  MUHIĆ ELDIN  1. mjesto
+40 kg  MRŠIĆ IVAN 1. mjesto
+40 kg REKANOVIĆ DINO 2. mjesto

GRUPA 2. DJEČACI rođeni 2000 i 2001 godine NE WAZA
-30 kg PETEH MANUEL 1. mjesto
-34 kg MIRKOVIĆ ERIK 7. mjesto
-42 kg ŠAINA GABRIEL 3. mjesto
-50 kg MATOŠEIĆ BARTOL 1. mjesto
-50 kg KORENIĆ PATRIK 2. mjesto
+ 50 kg LUPETINA FRAN 3. mjesto
+50 kg BLAŠKOVIĆ MARIO 7. mjesto

GRUPA 3. DJEVOJČICE r. 2000 i 2001 godine NE WAZA
-28 kg PRUSIĆ TIHANA 1.mjesto
-45 kg KELAVA DRAŽENA 3. mjesto
+45 kg KOVAČEVIĆ DRAGANA 2. mjesto
+45 kg KALČIĆ NIKOLINA 3. mjesto

GRUPA 4. DJEČACI r. 1999-1998-1997 godine
-34 kg LICUL IVAN 2. mjesto
-34 kg LUKIĆ IVAN 3. mjesto

GRUPA 5. DJEVOJČICE r. 1999-1998-1997 godine
-45 kg DMINIĆ MARTINA 3. mjesto
-52 kg KRESINA MARTINA 5. mjesto
-52 kg PRUSIĆ LUCIJA 7. mjesto
+52 kg ROJNIĆ ANDREA 1. mjesto

Share
 

Dana 27.11. 2010. godine u Splitu je održana kadetska liga za kadetkinje. U ligi osvojeno 5. mjesto, a nastupale su: Dminić Martina, Piljan Nika, Kostešić Robin, Ivančić Sara, Brstilo Josipa, Rojnić Andrea i Prusić Lucija.

ŽENE KADETKINJE
1.Dubrovnik – Dubrovnik 1966 3:2 30:17
2.Pujanke – Pulafit 4:0 40:0
3.Solin – Dubrovnik 0:5 0:45
4.Dubrovnik 1966 – Pujanke 2:3 17:30
5.Pulafit – Solin 2:3 20:30
6. Dubrovnik – Pujanke 1:3 5:30
7. Solin – Dubrovnik 1966 2:2 20:20
8.Pulafit – Dubrovnik 1:4 10:40
9. Pujanke – Solin 5:0 50:0
10.Dubrovnik 1966 – Pulafit 3:2 30:20

KONAČNI PLASMAN ZA 2010. GODINU
1.PUJANKE 4 4:0 15:3 150:22 8
2.DUBROVNIK 4 3:1 13:6 120:57 6
3.DUBROVNIK 1966 4 1:2 (1) 9:10 84:100 3
4. SOLIN 4 1:2 (1) 5:14 50:135 3
5.PULAFIT 4 0:4 5:14 50:140 0

ŽENE KADETKINJE – međusobni susreti ekipa
1. JK Dubrovnik – JK Dubrovnik 1966. 3:2 (30:17)
-48kg Marijana Bjelopera – ————- 1:0 (10:0)
-52kg Anela Nukić – Karla Buterin 0:1 (0:7)
-57kg Adrijana Redžepaj – Dinka Stjepić 0:1 (0:10)
-63kg Alemka Sarić – —————— 1:0 (10:0)
+63kg Ivana Šutalo – Mara Lonza 1:0 (10:0)

2. JK Pujanke – JK Pulafit 4:0 (40:0)
-48kg Martina Jukić – Martina Dminić 1:0 (10:0)
-52kg Višnja Rajčić – Sara Ivančić 1:0 (10:0)
-57kg Andrea Ardizzone – Robin Kostešić 1:0 (10:0)
-63kg Ivona Kapitanović – —————— 1:0 (10:0)
+63kg Bruna Papić – Andrea Rojnić 0:0 (0:0)

3. JK Solin – JK Dubrovnik 0:5 (0:45)
-48kg ——————- – Marijana Bjelopera 0:1 (0:10)
-52kg Romana Šauperl – Anela Nukić 0:1 (0:5)
-57kg Dora Mihaljević – Adrijana Redžepaj 0:1 (0:10)
-63kg Tea Mikelić – Alemka Sarić 0:1 (0:10)
+63kg Antonija Pleština – Ivana Šutalo 0:1 (0:10)

4. JK Dubrovnik 1966 – JK Pujanke 2:3 (17:30)
-48kg ——————— – Martina Jukić 0:1 (0:10)
-52kg Karla Buterin – Marina Bulić 1:0 (7:0)
-57kg Dinka Stjepić – Andrea Ardizzone 1:0 (10:0)
-63kg —————- – Ivona Kapitanović 0:1 (0:10)
+63kg Mara Lonza – Monika Šarić 0:1 (0:10)

5. JK Pulafit – JK Solin 2:3 (20:30)
-48kg Martina Dminić – —————- 1:0 (10:0)
-52kg Nika Piljan – Romana Šauperl 0:1 (0:10)
-57kg Robin Kostešić – —————– 1:0 (10:0)
-63kg Josipa Brstilo – Tea Mikelić 0:1 (0:10)
+63kg Andra Rojnić – Antonia Pleština 0:1 (0:10)

6. JK Dubrovnik – JK Pujanke 1:3 (5:30)
-48kg Marijana Bjelopera – Martina Jukić 0:1 (0:10)
-52kg Anela Nukić – Višnja Rajčić 0:1 (0:10)
-57kg Adrijana Redžepaj – Ivana Mandarić 1:0 (5:0)
-63kg Alemka Sarić – Marina Krak 0:0 (0:0)
+63kg Ivana Šutalo – Barbara Matić 0:1 (0:10)

7. JK Solin – JK Dubrovnik 1966. 2:2 (20:20)
-48kg ——————– – —————- 0:0 (0:0)
-52kg Romana Šauperl – Karla Buterin 0:1 (0:10)
-57kg Dora Mihaljević – Dinka Stjepić 0:1 (0:10)
-63kg Tea Mikelić – ———————- 1:0 (10:0)
+63kg Antonija Pleština – Mara Lonza 1:0 (10:0)

8. JK Pulafit – JK Dubrovnik 1:4 (10:40)
-48kg Martin Dminić – Marijana Bjelopera 0:1 (0:10)
-52kg Nika Piljan – Anela Nukić 1:0 (10:0)
-57kg. Sara Ivančić – Adrijana Redžepaj 0:1 (0:10)
-63kg Robin Kostešić – Alemka Sarić 0:1 (0:10)
+63kg Andreja Rojnić – Ivana Šutalo 0:1 (0:10)

9. JK Pujanke – JK Solin 5:0 (50:0)
-48kg Martina Jukić – ——————– 1:0 (10:0)
-52kg Višnja Rajčić – Romana Šauperl 1:0 (10:0)
-57kg Ivana Mandarić – Dora Mihaljević 1:0 (10:0)
-63kg Ana Kokeza – Tea Mikelić 1:0 (10:0)
+63kg Brigita Matić – Antonija Pleština 1:0 (10:0)

10. JK Dubrovnik 1966 – JK Pulafit 3:2 (30:20)
-48kg ——————– – Martina Dminić 0:1 (0:10)
-52kg Karla Buterin – Nika Piljan 1:0 (10:0)
-57kg Dinka Stjepić – Robin Kostešić 1:0 (10:0)
-63kg —————- – Josipa Brstilo 0:1 (0:10)
+63kg Mara Lonza – Andreja Rojnić 1:0 (10:0)

Share
 
© 2013 Judo Klub Pulafit