MEMORIJAL “ZLATKO PAPAC” ZAGREB

U organizaciji judo kluba Maksimir u Zagrebu je održan memorijalni judo turnir ” Zlatko Papac” na turniru je nastupilo oko 400 natjecatelji , a naši natjecatelji su bili u sastavu županijske judo selekcije , nastupli sa sedam natjecatelja i to:

DJEČACI r.1999/2000 godine
-27 kg PETEH MANUEL 3. mjesto
-34 kg MATE MARŠIĆ 9. mjesto
-46 kg LEON DUBROJA 3. mjesto

DJEVOJČICE r.1999/2000 godine
-34 kg DRAŽENA KELAVA 2. mjesto
-42 kg IVONA KELAVA 3. mjesto

DJEVOJČICE r. 1997/1998 godine
-44 kg EMA VITASOVIĆ 5. mjesto

MLAĐI KADETI r. 1995/1996 godine
-46 kg BERNARD BOŽAC 3. mjesto

Share
 

MEĐUNARODNI JUDO TURNIR OSIJEK

jk-pulafit_-osijek-07112009
Dana 07.11. 2009. godine u Osijeku u organizaciji judo kluba “Mladost” Osijek održan je 4. međunarodni memorijalni judo turnir ” Josip Potnek”. Na turniru su nastupili predstavnici iz Madžarske, Slovenije, Srbije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske sa oko 400 natjecatelja iz 30 klubova.Naš klub je nastupio sa devet predstavnika koji su postigli slijedeće rezultate:

DJEČACI R. 1999 godine
-38 kg ANTONIO MILIČEVIĆ – 1. mjesto

DJEČACI r. 1997/1998 godine
-55 kg TONI PERKOVIĆ – 2. mjesto
-55 kg STEFANO JUKOPILA – 3. mjesto

MLAĐI KADETI r. 1995/1996 godine
+73 kg PATRIK MRAVIČIĆ – 5. mjesto
+73 kg IVAN PAVLIĆ – 7. mjesto

DJEVOJČICE r. 2000 godine
+40 kg DRAGANA KOVAČEVIĆ -2.mjesto

DJEVOJČICE r. 1999 godine
-25 kg ANA FLORIČIĆ – 1. mjesto

MLAĐE KADETKINJE r. 1995/1996 godine
-52 kg NIKA PILJAN – 3. mjesto
-52 kg ROBIN KOSTEŠIĆ – 5. mjesto

Share
 

ekipa-jk-pulafita_-rijeka-111020091

Dana 11. 10. 2009. godine u Rijeci u organizaciji JK Rijeka održano je treće kolo međužupanijske judo lige , na natjecanju je nastupilo osam klubova sa 178 natjecatelja. Naš klub je nastupio sa 26 mladih natjecatelja i u ligi zadržao treće mjesto sa 60 bodova.
Pojedinačno naši mladi natjecatelji postigli su slijedeće rezultate:
Osvojena su tri prva mjesta :Perković Toni, Mršić Ivan, Dubroja Leon pet drugih mjesta : Peteh Manuel, Matošević Bartol, Stefano Jukopila Tihana Prusić, Vitasović Ema, te osam trećih mjesta: Floričić Ana, Maršić Mate , Dovrtelj Viktor,Grgorinić Luka,Paus Mirko, Pavlić Filip, Sever Luka i Sever Ana .

U uzrastu dječaka i djevojčica rođenih 2001 – 2002godine:
-22 kg PRUSIĆ TIHANA – osvojila 2. mjesto
-28 kg PAUS ANA – osvojila 7. mjesto
-32 kg MUHIĆ ELDIN – osvojio 5. Mjesto
-32 kg DOVRTELJ VIKTOR – osvojio 3. Mjesto
-40 kg MRŠIĆ IVAN – osvojio 1. mjesto
+40 kg PAVLIĆ FILIP – osvojio3. mjesto

U uzrastu dječaka i djevojčica rođenih 1999-2000 godine
-26 kg PETEH MANUEL – osvojio 2. mjesto
-26 kg FLORIČIĆ ANA – osvojila 3. Mjesto
-30 kg GRGONIĆ LUKA – osvojio 3. mjesto
-34 kg MARŠIĆ MATE – osvojio 3. Mjesto
-34 kg KELAVA DRAŽENA – osvojila 9. mjesto
-38 kg MILIČEVIĆ ANTONIO – osvojio 5. mjesto
-42 kg KELAVA IVONA – osvojila 5. mjesto
-42 kg KORENIĆ PATRIK – osvojio 5. Mjesto
-46 kg DUBROJA LEON – osvojio 1. Mjesto
-46 kg MATOŠEVIĆ BARTOL – osvojio 2. Mjesto
-50 kg SEVER LUKA – osvojio 3. mjesto
+50 kg KOVAČEVIĆ DRAGANA – osvojila 7. mjesto
+50 kg KALČIĆ NIKOLINA – osvojila 7. mjesto

U uzrastu dječaka rođenih 1998 – 1996 godine
-38 kg VITASOVIĆ EDI – osvojio 7. Mjesto
-50 kg PAUS MIRKO – osvojio 3. mjesto
-55 kg PERKOVIĆ TONI – osvojio 1. Mjesto
-55 kg JUKOPILA STEFANO – osvojio 2. Mjesto
-55 kg BEŠIĆ DAMIR – osvojio 5. mjesto

U uzrastu djevojčica rođenih 1998- 1996 godine
-45 kg VITASOVIĆ EMA – osvojila 2. mjesto
+52 kg SEVER ANA – osvojila – 3. Mjesto
najmladi-na-postolju-rijeka-11102009

Share
 
© 2013 Judo Klub Pulafit