Share
 

jk-pulafit_trst-2008.jpg   selekcija-judo-saveza-istre-2008_mladi-uzrast.jpg  jk-pulafit-trst-ii-dan-2008.jpg

Dana 15. i 16. 11. 2008. godine u Trstu je održan međunarodni turnir u okviru selekcije Judo saveza Istarske županije nastupili su i naši članovi koji su postigli slijedeće rezultate:

DJEČACI r. 1996. godine
-38 kg VITASOVIĆ EDI – 9. mjesto
-60 kg ŠKORAVIĆ ERIK – 2. mjesto

MLAĐI KADETI r. 1995- 1994
-73 kg VITASOVIĆ TONI – 9. mjesto

MLAĐE KADETKINJE r. 1995-1994
-44 kg KOSTEŠIĆ ROBIN – 2. mjesto
-52 kg PILJAN NIKA – 5. mjesto
-57 kg BEŠIĆ TEA – 2. mjesto

KADETI r. 1992-1993 godine
-81 kg SABADOŠ BORIS -7.mjesto

KADETKINJE r. 1992-1993 godine
-52 kg AVDOVIĆ SABINE – 3. mjesto

JUNIORI r. 1991-1990 godine
-60 kg KMET BORNA – 7. mjesto

JUNIORKE & SENIORKE r. 1991 i starije
-63 kg PRGOMET ANITA- 5. mjesto

Share
 

jk-pulafit-ippon-rovinj-2008.jpg

Dana 09.11.2008. godine održano je zadnje kolo međužupanijske lige u pojedinačnom i ekipnom dijelu, nastupali su rođeni  2001-1995 godine i u pojedinačnom natjecanju postigli su slijedeće rezultate:

GRUPA 1. dječaci i djevojčice r. 2001-2000 godine ( NE WAZA)
-22 kg PETEH MANUEL – 1.mjesto
-28 kg DOVRTELJ VIKTOR – 9. mjesto
-28 kg ŠEKERIJA IVAN – 9. mjesto
-28 kg MIRKOVIĆ ERIK -7 mjesto
-32 kg MRŠIĆ IVAN -7. mjesto
-36 kg KATANIĆ RADEKA ANTONIO -5.mjesto
-40 kg KORENIĆ PATRIK – 3. mjesto
-40 kg MATOŠEVIĆ BARTOL – 2. mjesto
+40 kg KOVAČEVIĆ DRAGANA -3.mjesto
+40 kg PAVLIĆ FILIP – 5. mjesto

GRUPA 2. dječaci i djevojčice r. 1999-1998. godine ( NE WAZA)
-26 kg FLORIČIĆ ANA – 1. mjesto
-34 kg ŽGOMBA DAVID – bez plasmana
-34 kg MARŠIĆ MATE – 7. mjesto
-34 kg MILIČEVIĆ ANTONIO – 3. mjesto
-34 kg KUDUMOVIĆ HANA -bez plasmana
-38 kg VITASOVIĆ EMA – 5. mjesto
-42 kg DUBROJA LEON -2.mjesto
-42 kg ŽGOMBA RAUL – 3. mjesto
-50 kg PERKOVIĆ TONI – 1. mjesto
-50 kg BEŠIĆ DAMIR -3.mjesto

GRUPA 3. dječaci r. 1997,1996,1995 godine ( TACHI WAZA)
-38 kg BRKLJAČIĆ MATIJA – bez plasmana
-38 kg VITASOVIĆ EDI – 5. mjesto
-38 kg POPOVIĆ LUKA – bez plasmana
-42 kg BOŽAC BERNARD – 3.mjesto
-46 kg ŠUGAR JAKOV -1. mjesto
-46 kg JUKOPILA STEFANO -2.mjesto
-60 kg ŠKORAVIĆ ERIK – 3.mjesto
+60 kg VITASOVIĆ TONI – 3.mjesto
+60 kg BALAĆ MILAN – 3. mjesto
+60 kg KOLUNDŽIĆ DAVID – 5.mjesto

GRUPA 4. djevojčice R. 1997,1996,1995 ( TACHI WAZA)
-45 kg PETEH MELANI -5.mjesto
-45 kg KOSTEŠIĆ ROBIN -5. mjesto
-52 kg TERZIĆ BELMINA- 3. mjesto
-52 kg BANKOVIĆ PETRA – 3. mjesto
-52 kg PILJAN NIKA – 1. mjesto

Nakon četiri kruga natjecanja i zbrajanja svih rezultata sveukupno plasmani su:

Tablica:
1. JK Istarski borac- Pula
2. JK Rijeka- Rijeka
3. JK Pulafit – Pula
4. JK Ippon- Labin
5. JK Krk – Krk
6. JK Randori -Pula
7. JK Uchimata – Rovinj

EKIPNO – mlađi kadeti – kadeti
1. JK Istarski borac- Pula
2. JK Ippon- Labin
3. JK Pulafit- Pula
4. JK Rijeka- Rijeka

Share
 
© 2013 Judo Klub Pulafit