PRVENSTVO ISTRE U JUDU 2007

     sveukupni-plasman-2-mjesto.jpg   ekipa-pulafita-prvenstvo-istre-labin-2007.jpg

               ČESTITAMO i BRAVO ZA 2. mjesto !!!!!          

Dana 09.12.2007. godine u Labinu je održano 4. pojedinačno prvenstvo Istre u judu . Naši članovi su nastupili i postigli odlične rezultate .

Nakon zbrajanja bodova u pojedinačnom uspjehu dobiven je svekupni plasman klubova:

1. judo klub ” Istarski borac” Pula 168 bodova
2. JUDO KLUB ” PULAFIT” PULA 160 bodova
3. judo klub ” Ippon” Labin 92 boda
4. judo klub ” Uchimata” Rovinj 34 boda
5. judo klub ” Randori” Pula 8 bodova

Pojedinačni plasmani:

G 1: MLAĐI DJEČACI r. 1997,1998,1999 godine
-26 kg DAVID ŽGOMBA 1.mjesto
-26 kg LUKA BUTKOVIĆ 3.mjesto
-26 kg MANUEL PETEH 5. mjesto
-30 kg MATIJA BRKLJAČIĆ 2.mjesto
-30 kg ANTONIO MILIČEVIĆ 7.mjesto
-34 kg KRISTIJAN NOVAK 2.mjesto
-34 kg PATRIK KORENIĆ 7.mjesto
-38 kg LEON DUBROJA 3.mjesto
-38 kg ŽGOMBA RAUL 5.mjesto
-38 kg SEVER LUKA 7.mjesto
-42 kg STEFANO JUKOPILA 1.mjesto
-42 kg TONI PERKOVIĆ 2.mjesto
-42kg ERIK BLAGAJČEVIĆ 3.mjesto
+42 kg BEŠIĆ DAMIR 5. mjesto
+42 kg  TOMAŽIN NIKOLA 7.mjesto
+42 kg SEBASTIJAN GRGIĆ 7.mjesto
+42 kg KOLUNDŽIĆ DAVID – bez plasmana 

G2-STARIJI DJEČACI r.1995,1996 godine
-38 kg JAKOV ŠUGAR 5.mjesto
-38 kg LUKA POPOVIĆ 7.mjesto
-50 kg CHRIS LUŠETIĆ 7.mjesto
+50 kg TONI VITASOVIĆ 3.mjesto
+50 kg MILAN BALAĆ 5.mjesto

G3 MLAĐI KADETI r.1994,1993 godine
+60 kg GORAN ČURČIĆ 2.mjesto

G4 KADETI r.1991,1992 godine
-60 kg ALEN ČOBAN 1.mjesto
-60 kg JURAJ POPOVIĆ 2.mjesto
-60 kg DINO HADŽIEFENDIĆ 3.mjesto
-73 kg BORIS SABADOŠ 3.mjesto
+73 kg MARKO GRGORINIĆ 2.mjesto

G5 JUNIORI-SENIORI 1992 i stariji
-60 kg JURAJ POPOVIĆ 3.mjesto
-60 kg DINO HADŽIEFENDIĆ 3.mjesto
-66 kg SAŠA RADETIĆ 1.mjesto
-66 kg ALEN ČOBAN 3.mjesto
-73 kg BORIS SABADOŠ 3.mjesto
-81 kg MARKO GRGORINIĆ 2. mjesto
-100 kg IGOR JOVIČIĆ 2.mjesto
-100 kg ŽARKO PERIĆ 3.mjesto
+100 kg MARKO PETERNELJ 3.mjesto

G6 MLAĐE DJEVOJČICE 1997,1998,1999 godine
-32 kg HANA KUDUMOVIĆ 2. mjesto
-32 kg LUCIJA ŠKIBOLA 5.mjesto
-32 kg ANA FLORIČIĆ 7.mjesto
-42 kg EMA VITASOVIĆ 2.mjesto
+42 kg ANA SEVER 2.mjesto
+42 kg DRAGANA KOVAČEVIĆ 3.mjesto

G7 STARIJE DJEVOJČICE 1995,1996 godine
-50 kg ROBIN KOSTEŠIĆ 1. mjesto
-50 kg NIKA PILJAN 2. mjesto
-50 kg PETRA BANKOVIĆ 3. mjesto
-50 kg MELANI PETEH 5.mjesto

G8 MLAĐE KADETKINJE r.1994,1993 godine
-52 kg ANTONELA VUKOJEVIĆ 1. mjesto
+52 kg TEA BEŠIĆ 1. mjesto

G9 KADETKINJE r. 1991,1992 godine
-52 kg SABINE AVDOVIĆ 1. mjesto
+52 kg BLAŽENKA MAZZANTI 1.mjesto
+52 kg ASTRID ČUDIĆ 2. mjesto

G10 JUNIORKE-SENIORKE r. 1992 i starije
-55 kg SABINE AVDOVIĆ 3. mjesto
-70 kg ANITA PRGOMET 2. mjesto
+70 kg BLAŽENKA MAZZANTI 1. mjesto
+70 kg ASTRID ČUDIĆ 2. mjesto

Share
 

 ekipa-pulafita-play-off-2007-dubrovnik.jpg   worm-up-team-pulafit.jpg   otvorenje-play-off-1kadetske-judo-lige-hrvatske.jpg

EKIPNO 2. MJESTO   –  ČESTITAMO !!!!

Dana 24.11.2007. godine u Dubrovniku je održan play off 1. kadetske judo lige Hrvatske za kadete i kadetkinje.
Kadetkinje judo kluba ” PULAFIT” osvojile su 2. mjesto. u borbi za prvo mjesto poražene su od ekipe  Jk ” Pujanke” Split.

Za judo klub ” PULAFIT” PULA nastupale su:

1. ROBIN KOSTEŠIĆ
2. ANTONELA VUKOJEVIĆ
3. TEA BEŠIĆ
4. SABINE AVDOVIĆ
5. BLAŽENKA MAZZANTI
6. ASTRID ČUDIĆ

1. meč
JK ” PULAFIT” PULA – JK ” SLANO” SLANO 3:2   30:20
-48 kg ROBIN KOSTEŠIĆ- Adela Pločić 0:1 (0:10)
-52 kg ANTONELA VUKOJEVIĆ – Gabrijela Milić 0:0 (0:0) ponovljen meč 1:0 (10:0)
-57 kg SABINE AVDOVIĆ – Klara Vojvodić 0:1 (0:10)
-63 kg TEA BEŠIĆ – Paola Mozara 1:0 (10:0)
+63 kg BLAŽENKA MAZZANTI -Lea Duplica 1:0 (10:0)
Kako je meč završio 2:2 20:20 ponovo je odrađen meč u ktg – 52 A. Vukojević- G.Milić , nakon dobivenog yuka G. Milić, Antonela se budi i baca protivnicu i drži je u osae komi i pobijeđuje sa iponom 1:0 10:0 i pobijeđujemo sa 3:2 30:20.

2. meč
JK “PULAFIT” PULA – JK ” STUDENT” SPLIT 3:2  30:20
-48 kg ROBIN KOSTEŠIĆ – ———- 1:0 (10:0)
-52 kg ANTONELA VUKOJEVIĆ – ——– 1:0 (10:0)
-57 kg TEA BEŠIĆ – Anja Dragun 1:0 (10:0)
-63 kg SABINE AVDOVIĆ – Josipa Gotovac 0:1 (0:10)
+63 kg BLAŽENKA MAZZANTI – Paola Vrlić Kovačić 0:1 (0:10)

3. meč – borba za 1. mjesto
JK ” PULAFIT” PULA – JK “PUJANKE” SPLIT  1:4   10:35
-48 kg ROBIN KOSTEŠIĆ – Ana Kokeza 0:1 (0:10)
-52 kg ANTONELA VUKOJEVIĆ -Marija Pavić 1:0 (10:0)
-57 kg TEA BEŠIĆ-Lucia Donelli 0:1 (0:5)
-63 kg SABINE AVDOVIĆ – Barbara Matić 0:1 (0:10)
+63 kg ASTRID ČUDIĆ -Ivana Maranić 0:1 (0:10)

EKIPNI PLASMAN KADETKINJE za 2007. god.
1. Judo klub “Pujanke” – Split
2. JUDO KLUB “PULAFIT” PULA
3. Judo klub “Dubrovnik ” Dubrovnik
4. Judo klub “Student” Split
5. Judo klub “Slano” Slano
6. Judo klub “Split” Split

Share
 

Play off 2. Hrvatske judo lige

ekipa-pulafita-play-off-2_hjl_2007.jpg 

EKIPNO 3. MJESTO –  ČESTITAMO !!!!!

Dana 17.11.2007. godine u Splitu se održao se play off druge Hrvatske judo lige u kojoj učestvovalo šest  klubova , prije početka odustala ekipa judo kluba Konavle- Cavtat. Liga održana po dvostrukom repasažnom sustavu.

Play off  se održao u sportskoj dvorani judo kluba ” Split” Split na bazenima- Poljud sa početkom u 11,00 sati.

KONAČNI PLASMAN 2. hrvatske judo lige :
1. jk SPLIT – SPLIT
2. jk JAMATO- ZAGREB
3. JK PULAFIT- PULA
4. jk PUJANKE – SPLIT
5. jk ZADAR – ZADAR
6. jk STUDENT- SPLIT

ČESTITAMO judo klubu SPLIT plasman u 1. hrvatsku judo ligu.

 

Za JK Pulafit nastupali:

  1. Marko Grgorinić 1991.
  2. Dino Hadžiefendić 1992.
  3. Alen Čoban 1992.
  4. Saša Radetić 1984.
  5. Igor Jovičić 1989.
  6. Marko Tijanić 1983.
  7. Anto Prgomet 1958. – trener
  8. Marko Štorek – 1989.
  9. Mario Hitzhaler – 1990.
  10. Kristijan Čabraja -1992.

1. meč 

JK PULAFIT – jk JAMATO – ZAGREB 2:3 15:27

-66 kg MARKO ŠTOREK – Marko Bilandžija 1:0 10:0

-73 kg MARIO HITZHALER- Damjan Miklić 1:0 5:0

-81 kg MARKO GRGORINIĆ – Ivan Moher 0:1 0:10

-90 kg MARKO TIJANIĆ – Ivo Ritz 0:1 0:10

+90 kg IGOR JOVIČIĆ -Berislav Nadinić 0:1 0:7

2. meč

jk ZADAR- ZADAR – JK PULAFIT 2:3 20:30

-66 kg Alen Babac – MARKO ŠTOREK 0:1 0:10

-73 kg Josip Knežević – SAŠA RADETIĆ 1:0 10:0

-81 kg Stjepan Perić – MARIO HITZHALER 0:1 0:10

-90 kg Pavao Lukačić – MARKO TIJANIĆ 1:0 10:0

+90 kg Stipe Grgas – IGOR JOVIČIĆ 0:1 0:10

3. meč – borba za treće mjesto

jk PUJANKE – SPLIT : JK PULAFIT 0:4  0:28

66 kg Tomislav Vuković – MARKO ŠTOREK 0:0 0:0

-73 kg Ivan Ćurak – SAŠA RADETIĆ 0:1 0:5

-81 kg Igor Marić – MARIO HITZHALER 0:1 0:10

-90 kg Josip Barać – MARKO TIJANIĆ 0:1 0:10

+90 kg Robert Fišić – IGOR JOVIČIĆ 0:1 0:3

Ostali rezultati:

jk JAMOTO – jk STUDENT  3:1 35:15

jk JAMATO – jk SPLIT  1:4 7:37

jk ZADAR – jk PUJANKE 3:1 37:17

jk ZADAR – jk SPLIT 0:5 0:45

jk PUJANKE – jk STUDENT 3:2 32:20

jk STUDENT – jk ZADAR 1:4 10:40

Share
 
© 2013 Judo Klub Pulafit