Dana 22. 02. 2009. godine članovi judo sekcije Barban proveli su nedjelju na Platku , trening i uživanje prošli su super nekima koji su spremali urotu protiv trenera nisu uspjeli jer su se nagutali snijega.
On 01/03/2009,
in Judo sekcija BARBAN - HRBOKI,
by pulafit