judo-sekcija-barban
Od 01. 10. 2009. godine Judo sekcija BARBAN trenira u svojoj dvorani / stara osnovna škola/. Ovom prilikom zahvaljujemo Načelniku Općine Barban gosp.Denisu Kontešiću i oćinskom vijeću koji su nam omogućili da dobijemo svoju dvoranu . Za sada je na treningu prisutno trideset članova , koje treniraju treneri Anto Prgomet , 5. DAN i Igor Jovičić 1. DAN.
TRENINZI I UPISI NOVIH ČLANOVA SE VRŠI: / stara osnovna škola BARBAN/
PONEDJELJAK, SRIJEDA i PETAK od 19,00 – 20,30 sati